Vytisknout/Uložit jako PDF
Pokud chcete uložit program v PDF, vyberte při tisku tiskárnu "Uložit jako PDF". Nezapomeňte také vypnout tisk záhlaví a zápatí. Použít můžete také kombinaci kláves CTRL+P nebo CMD+P (Mac).

Společnost pro ranou péči, pobočka České Budějovice

Výstava o rané péči Nebuďme slepí!

13.–19. 5. 9.00–9.00 h | IGY Centrum České Budějovice,

Jak pracují poradkyně Společnosti pro ranou péči, kolik času tráví na cestách za rodinami s postiženými dětmi a co je to stimulace zraku? Přijďte se podívat na netradiční pojetí výstavy, kdy můžete být součástí příběhů nebo se vžít do pocitu dítěte s poruchou zrakového vnímání. Společnost pro ranou péči Vám přiblíží život rodin dětí s těžkým životním startem a profesionální práci zrakových terapeutek a poradkyň rané péče.

Příloha:

Praktický workshop na téma Správná manipulace s dítětem a nošení dětí

14. 5. 9.00–12.00 h | IGY Centrum České Budějovice, 2. patro před Terranovou,

Díky správné manipulaci podpoříte zdravý vývoj dítěte. Zkušené poradkyně Vám názorně předvedou, jak podle principů Handlingu správně zvedat, nosit, předávat si nebo přebalovat miminka. Dále se dozvíte, jak má vypadat správné ergonomické nošení dítěte v šátku nebo v nosítku.

Příloha:

Den rodiny v Prachaticích

15. 5. 14.00 h | Kongresové centrum v Prachaticích, U Stadionu 383

Přijďte se o rané péči více dozvědět do Prachatic do Kongresového centra. Společnost pro ranou péči zde bude mít své stanoviště, poradkyně rané péče se Vám budou věnovat, ukáží Vám pomůcky, se kterými v rodinách pracujeme nebo testy, které používáme při funkčním vyšetření zraku.

XXX. celostátní konference profesí pracujících v péči o novorozence

16.–17. 5. 14.00–18.00 h | Clarion Congress hotel České Budějovice,

Konference je určena jak pro lékařský personál, tak i pro pomáhající profese, které pracují v péči o novorozence. Zraková terapeutka Kateřina Doskočilová a poradkyně rané péče Marie Modlitbová na konferenci vystoupí s příspěvkem o rané péči, a to konkrétně v pátek, 17. 5. v 9 hodin.

Příloha:

Jóga v kostele

18. 5. 9.30–11.00 h | Kostel církve československé husitské, Palackého náměstí ulice

Jedinečná akce pro milovníky jógy, zdravého pohybu a rané péče. Toto unikátní spojení nabízí lektorka jógy a zároveň poradkyně rané péče Mirka Hadáčková v kostele církve československé husitské na Palackého náměstí v Českých Budějovicích. 90 minutová lekce je vhodná pro všechny úrovně pokročilosti. Buďte součástí této jedinečné akce i Vy! Výtěžek bude věnován Společnosti pro ranou péči v Českých Budějovicích.

Příloha:

Záštitu převzali

Více informací o Týdnu rané péče naleznete na www.tydenranepece.cz.