Zlínský kraj

Zahájení depistáže a osvěty v regionu

15. 5. 9.00 h | Region města Vsetín, Valašské Meziříčí a Rožnov p. Radhoštěm,

Zahájení rozsáhlé depistáže a osvěty u odborníků z oblasti pediatrie, klinické psychologie, klinické logopedie, neonatologie a dětské neurologie v regionu měst Vsetín, Valašské Meziříčí a Rožnov pod Radhoštěm. Cílem akce je upozornit na přínos a význam služby rané péče pro vývoj dítěte a život celé rodiny.

Bezplatná podpora s GIVTím pomocníkem

15.–21. 5. 7.00–19.00 h

Rádi bychom podpořili využívání platformy GIVT pro podporu neziskových organizací. GIVT.cz je unikátní projekt, který umožňuje lidem přispívat na dobrou věc jednoduše, dlouhodobě a nestojí je to ani korunu navíc. Až o něm jednou uslyšíte, začnete věřit na zázraky. Stačí jedno kliknutí a můžete se stát součástí desítek lidských i zvířecích příběhů. Nebude vás ani tolik mrzet, kolik jste utratili za další “nezbytný nákup” na internetu. Lidé si v tomto týdnu mohou přidat GIVTího pomocníka, vybrat si za podporovanou organizaci EDUCO a my za to dostaneme bonus 30 Kč.

Další informace

Další informace: https://ranapecezlin.cz/vase-nakupy-nam-pomahaji-givt/

Benefiční jóga pro EDUCO

17. 5. 18.00–19.00 h | Vita Sana Club, Jana Antonína Bati 5648

Přijďte se s námi uvolnit, navnímat své tělo a věnovat chvilku jen sobě. Zároveň tím uděláte dobrý skutek a podpoříte činnost EDUCO. Benefiční jóga pro EDUCO s úžasnou lektorkou Janou Horáčkovou bude spojená i s losováním o produkty od firmy Kojkoj. 100 % z vybraných peněz poputuje na ranou péči pro rodiny s dětmi se zdravotním postižením.

Další informace

Další informace: https://ranapecezlin.cz/beneficni-joga/

Více informací o Týdnu rané péče naleznete na www.tydenranepece.cz.