Zlínský kraj

Výstava fotografií našich hrdinů

1.–30. 11. 8.00–15.00 h | zlínská radnice, nám. Míru 12

Zveme vás na výstavu malých hrdinů v podání našich klientských dětí, které svou odvahou, odhodláním a radostí ze života dokazují, že jim titul hrdinů právem patří. Výstava je dílem fotografů Viktorie Musilové a Víta Šmahela a vznikla ve spolupráci se Záchranným hasičským sborem Zlínského kraje.

Příloha:

Další informace

Další informace: https://ranapecezlin.cz/tyden-rane-pece/

Nahlédněte do Dne poradkyně rané péče

1. 11. 10.00 h

Při příležitosti Týdne rané péče spouštíme premiéru unikátního videa Den poradkyně rané péče, které vás vtáhne do pracovního světa našich poradkyň a nechá vás nahlédnout i do života klientů. Musíme velice poděkovat statečné a skvělé mamince Arianky, která nás vzala k sobě domů i s celým štábem. A pozor! Svůj part zvládla bez přípravy a na jeden záběr.

Další informace

Další informace: https://www.youtube.com/watch?v=-G3kj2DovlI&t=9s

Benefiční online aukce EDUCO – Poprvé, podruhé, prodáno!

7.–13. 11. 8.00–17.00 h

V pohodlí vašeho domova se můžete zapojit do online aukce na Facebookovém profilu EDUCO. Po celý týden vám nabídneme řadu nejrůznějších drobností, které potěší vás i vaše blízké.

Další informace

Další informace: https://www.facebook.com/StrediskoranepeceEducoZlin

Přednášky o rané péči na školách

7. 11. 9.00 h | Střední škola pedagogická a sociální Zlín, Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola Kroměříž,

Nezapomínáme ani na další generace odborníků v oblasti práce s dětmi a rodinami. Proto Týden rané péče odstartujeme přednáškami na místních středních i vyšších odborných školách sociálních a pedagogických.

Mýty o rané péči

7.–13. 11. 10.00–12.00 h

Často bývá náročné vyznat se ve spletitosti sociálních služeb a v tom, co to ta raná péče je a jak pomáhá. Proto jsme se rozhodli představit nejčastější mýty o rané péči, se kterými se setkáváme. A uvést je na pravou míru. Najdete je na našich našich sociálních sítích, Facebooku a Instagramu.

Další informace

Další informace: https://www.facebook.com/StrediskoranepeceEducoZlin

Přednáška pro studenty Univerzity Tomáše Bati

10. 11. 9.00–10.30 h | UTB Zlín, náměstí T.G. Masaryka 5555

Zážitkové workshopy s přednáškami pro studenty Pedagogické fakulty a Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. Studenti získají komplexní vhled do praktického fungování služby rané péče, včetně možnosti vyzkoušet si speciálně upravené brýle simulující zrakové vady a nejčastěji využívané pomůcky pro zrakovou stimulaci u dětí.

Svatomartinské variace pro Arianku

12. 11. 18.00 h | 14|15 BAŤŮV INSTITUT ve Zlíně, Vavrečkova 7040

Nezapomínáme ani na kulturní oživení, při příležitosti Týdne rané péče se bude konat benefiční koncert ansámblu Concertino pod vedením Miroslava Křivánka. V jeho podání vašim uším zalahodí díla velikánů, jako jsou Mozart, Corelli nebo Britten. Přijďte si užít hudební zážitek a podpořit malou Arianku.

Další informace

Další informace: https://ranapecezlin.cz/tyden-rane-pece/

Více informací o Týdnu rané péče naleznete na www.tydenranepece.cz.