Vytisknout/Uložit jako PDF
Pokud chcete uložit program v PDF, vyberte při tisku tiskárnu "Uložit jako PDF". Nezapomeňte také vypnout tisk záhlaví a zápatí. Použít můžete také kombinaci kláves CTRL+P nebo CMD+P (Mac).

Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s.

Kulatý stůl „Stavíme mosty“

10. 5. 0.00 h

Volné sdružení poskytovatelů rané péče ve Zlínském kraji pořádá ve spolupráci se Zlínským krajem kulatý stůl s názvem "Stavíme mosty". Setkání odborníků z rané péče, zdravotnictví, školství, zástupců kraje a zástupců rodičů umožní společně probrat možnosti podpoření spolupráce mezi třemi resorty tak, aby podpora pro rodiny s dětmi se zdravotním postižením byla včasná, dostupná a kvalitní.

Další informace

Další informace: https://ranapecezlin.cz/kopie-tyden-rane-pece-2024/

Bezplatná podpora s GIVTím pomocníkem

13. 5. 0.00 h

Díky GIVTímu pomocníkovi můžete přispět svými online nákupy na neziskovou organizaci dle svého výběru a nedat ani korunu navíc. Je to jednoduché, dlouhodobé a nestojí vás to ani o korunu navíc. Až o něm jednou uslyšíte, skoro tomu nebudete věřit. Stačí jedno kliknutí a můžete podpořit desítky nejrůznějších příběhů. Nebude vás ani tolik mrzet, kolik jste utratili za “nezbytný nákup” na internetu. A EDUCO na Givt.cz najdete taky!

Další informace

Další informace: https://givt.cz/ziskat-pomocnika?fbclid=IwAR16SWygA0g9NwiKp3gaV9hN3mSeGpT49BUWAt_Tbppq0WvCydNBBtewiUU

Sociální sítě zaplaví raná péče

13. 5. 8.00 h

Stále se setkáváme s neznalostí rané péče, což je naprosto v pořádku. Jak můžete znát něco, s čím se běžně nesetkáváte? Proto jsme se rozhodli vás nechat nakouknout pod pokličku a odhalit vám realitu podpory rodin. Sledujte naše sociální sítě a vžijte se do role poradce rané péče.

Další informace

Další informace: https://www.instagram.com/educo_zlin/

Mediální partner
Český rozhlas
Záštitu převzali
Nadační fond Českého rozhlasu, sbírka Světluška
Nadace Leontinka
Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky

Více informací o Týdnu rané péče naleznete na www.tydenranepece.cz.