Vytisknout/Uložit jako PDF
Pokud chcete uložit program v PDF, vyberte při tisku tiskárnu "Uložit jako PDF". Nezapomeňte také vypnout tisk záhlaví a zápatí. Použít můžete také kombinaci kláves CTRL+P nebo CMD+P (Mac).

Společnost pro ranou péči, pobočka Karlovy Vary

Přidejte si pomocníka a už nikdy nezapomenete udělat dobrou věc

13.–17. 5. 9.00–16.00 h | Společnost pro ranou péči, pobočka Karlovy Vary,

Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, zkuste to přes portál www.givt.cz! Najdete na něm přes 2 000 nejznámějších e-shopů a ať už budete nakupovat věci do domácnosti, obnovovat šatník nebo objednávat dovolenou, naše organizace vždy dostane příspěvek. Jak na to: 1. Přidejte si do prohlížeče jednoduché rozšíření od Givtu - Pomocníka. Získáte ho zde: https://givt.cz/aplikace. 2. Až budete nakupovat, Pomocník se objeví na e-shopech, které s Givt.cz spolupracují. Vy si v něm jen zvolte, koho chcete podpořit. 3. Nakupte si, jak jste zvyklí. To je celé. Nestojí vás to nic navíc a my dostaneme část peněz z hodnoty nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům. Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám❣

Příloha:

Další informace

Další informace: https://givt.cz/aplikace

Webinář s Mgr. Eliškou Antošovou na téma: Nástrahy v inkluzi

13. 5. 15.30–17.00 h | Společnost pro ranou péči, pobočka Karlovy Vary, Třeboňská 907/90

Inkluze v mateřských školách a základních školách přináší několik výzev a možných nástrah. Proč je inkluze důležitá, jaké jsou její nástrahy a výzvy, jaké jsou možnosti podpory a spolupráce? Webinář povede Mgr. Eliška Antošová. Je to skvělá volba, protože Mgr. Eliška Antošová má bohaté osobní zkušenosti s inkluzivním vzděláváním a může přinést cenné poznatky pro všechny účastníky. Těšíme se, že se setkáme na webináři, který je určený pro širokou veřejnost.

Příloha:

Další informace

Další informace: https://spolecnost-pro-ranou-peci-karlovy-vary.reenio.cz/

Záštitu převzali

Více informací o Týdnu rané péče naleznete na www.tydenranepece.cz.