Vytisknout/Uložit jako PDF
Pokud chcete uložit program v PDF, vyberte při tisku tiskárnu "Uložit jako PDF". Nezapomeňte také vypnout tisk záhlaví a zápatí. Použít můžete také kombinaci kláves CTRL+P nebo CMD+P (Mac).

Slezská diakonie

Poradna rané péče DOREA

Kampaň s GIVTem pro ranou péči

7.–30. 11. 7.00–22.00 h | online,

Kampaň GIVT. Možnost podpořit Poradnu rané péče DOREA bezplatným stažením aplikace Pomocník na odkazu https://bit.ly/Podporte-Slezskou-Diakonii-Brno. Přes tuto aplikaci odteď nakupujte ve vašich oblíbených e-shopech spolupracujících s givt.cz: Neplatíte ani korunu navíc a raná péče dostává provizi z vašich nákupů.

Příloha:

Další informace

Další informace: https://www.sdbrno.cz/daruj/

Vernisáž výstavy ze služeb Slezské diakonie Brno

9. 11. 15.00 h | Brno, Komenského nám., zaparkovaný vůz Galerijní tramvaje, Komenského náměstí ulice

Výstava ze služeb Slezské diakonie Úseku Brno – raná péče, odborné doplňkové služby, homesharing ad. Až do 30. 11. můžete výstavu zhlédnout ve voze Galerijní tramvaje v Brně, její aktuální polohu najdete v aplikaci DPMBinfo nebo na webu mapa.idsjmk.cz, jde o vůz č. 1628. Vernisáž výstavy proběhne 9. 11. v 15 hodin na Komenského nám. v Brně ve voze Galerijní tramvaje.

Příloha:

Další informace

Další informace: http://www.sdbrno.cz

Kousákův workshop + přednáška Stravování dětí se specif. potřebami

10. 11. 14.00–16.00 h | sídlo Slezské diakonie Úseku Brno, Kamenná 11

Kousákův workshop, určený jak rodičům, tak profesionálům. Povíme si o kousání – příčinách a možných řešeních, Krmení a jaké používat nástroje, Zavádění nových potravin do jídelníčku formou hry, Pití sání foukání, proč jsou důležité. Kousák je největší dovozce a prodejce logopedických pomůcek v Čechách a na Slovensku. Přihláška k účasti zasláním e-mailu s předmětem Přednáška KOUSÁK na adresu: rp.dorea@slezskadiakonie.cz. V 15.30 navazuje 30minutová přednáška Stravování dětí se specifickými potřebami (paní Blata).

Příloha:

Mediální partner
Český rozhlas
Záštitu převzali
Nadační fond Českého rozhlasu, sbírka Světluška
Nadace Leontinka
Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky

Více informací o Týdnu rané péče naleznete na www.tydenranepece.cz.