Vytisknout/Uložit jako PDF
Pokud chcete uložit program v PDF, vyberte při tisku tiskárnu "Uložit jako PDF". Nezapomeňte také vypnout tisk záhlaví a zápatí. Použít můžete také kombinaci kláves CTRL+P nebo CMD+P (Mac).

AlFi, z.s.

raná péče

PREZENTACE RANÉ PÉČE AlFi, z. s.

8.–9. 11. 9.00–13.00 h | Ostrava, Brandlova 1267/6

Úterý, Středa/Ostrava/ AlFi, z.s./Moravskoslezský kraj 8. - 9. 11. 2022 / AlFi, z.s., Brandlova 1267/6, Moravská Ostrava PREZENTACE RANÉ PÉČE RODINÁM, ŽÁKŮM A ODBORNÍKŮM Úterý 8.11.2022 od 9.00-13.00 hod -Prezentace služby rané péče v ordinacích pediatrů v Ostravě a podporujících institucích rodiny pěstounské a náhradní rodinné péče v Ostravě. -Přednáška pro studenty 3. ročníku Vyšší odborné školy sociální v Ostravě. Přednáška se ponese v duchu představení sociální služby rané péče, posláním a cílovou skupinou AlFi - Raná péče, metodami a praktickými ukázkami, včetně závěrečné diskuze se studenty. DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Středa 9.11.2022 od 9.00-13.00 hod Ukázka canisterapie a prezentace práce s dětmi s PAS, příklady strukturovaného učení, pomůcek a hraček.

PREZENTACE RANÉ PÉČE RODINÁM, ŽÁKŮM A ODBORNÍKŮM

8. 11. 9.00–13.00 h

Prezentace služby rané péče v ordinacích pediatrů v Ostravě a podporujících institucích rodiny pěstounské a náhradní rodinné péče v Ostravě. Přednáška pro studenty 3. ročníku Vyšší odborné školy sociální v Ostravě. Přednáška se ponese v duchu představení sociální služby rané péče, posláním a cílovou skupinou AlFi - Raná péče, metodami a praktickými ukázkami, včetně závěrečné diskuze se studenty.
Mediální partner
Český rozhlas
Záštitu převzali
Nadační fond Českého rozhlasu, sbírka Světluška
Nadace Leontinka
Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky

Více informací o Týdnu rané péče naleznete na www.tydenranepece.cz.